AppleMicrosoftOyunlar

Apple TV, 10 Kasım’da Xbox konsollarına geliyor

Apple TV, Xbox series x ve Series S lansmanı için tam zamanında gelecek ay Xbox konsollarında piyasaya sürülecek. Yeni Apple TV uygulaması, 10 Kasım’da Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S konsollarında satışa sunulacak ve Apple’ın TV şovlarına ve film kütüphanelerine erişim sağlayacak. Apple TV, geçen yıl piyasaya sürüldüğünden beri Xbox’ta eksikti ve aynı zamanda 12 Kasım’da piyasaya sürülmeye hazır PS5’E geldi.

Microsoft ayrıca bugün Netflix, Disney Plus, HBO Max, Spotify, YouTube, YouTube TV, Amazon Prime Video, Hulu, NBC Peacock, Vudu, FandangoNow, Twitch, Sky Go, NOW TV, Sky Ticket ve daha fazlasının önümüzdeki ay hem yeni nesil Xbox konsollarında mevcut olacağını doğruladı. Hem Xbox Serisi X hem de S Serisi, Netflix, Disney Plus ve Vudu gibi uygulamalarda çalışan Dolby Vision ve Dolby Atmos’u destekleyecektir.

Microsoft’un yeni nesil konsolları, medya uzaktan kumandaları da dahil olmak üzere mevcut Xbox One aksesuarlarını desteklemeye devam edecek. Microsoft, bu uzaktan kumandalar için kızılötesi alıcıyı hem S Serisi hem de X Serisi Xbox denetleyicileri için senkronizasyon düğmesinin arkasına gizledi.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu