MicrosoftTeknoloji

Sızdırılmış Xbox S Serisi ticari 1440p, ışın izleme ve 512GB SSD’Yİ ortaya koyuyor

Microsoft’un yeni nesil Xbox Series s konsolu, şirketin 299 $ ‘ lık fiyatlandırmasını resmen onaylamadan hemen önce bugün erken saatlerde sızdırıldı. Şimdi yeni bir sızıntı, daha küçük Xbox Serisi S’nin içinde tam olarak ne olduğu hakkında daha fazla ayrıntı sağlıyor.Twitter leaker WalkingCat, S Serisi için bir tanıtım videosu yayınladı ve konsolun 120 fps oyununu 1440p çözünürlüğe kadar hedeflediğini ve 512GB depolama alanı sunduğunu doğruladı.

Xbox Serisi S ayrıca ışın izleme, değişken hız gölgeleme ve değişken yenileme hızı için destek içerecektir. Microsoft ayrıca 4K medya akışı ve hatta oyunlar için 4K yükseltme desteği de içeriyor. Video ayrıca Xbox Serisi S’nin şimdiye kadarki en küçük kutu olduğunu ve daha büyük Xbox Serisi Xbox’tan yüzde 60 daha küçük olacağını ortaya koyuyor.

512GB depolama alanı, modern oyunların düzenli olarak 100GB işaretini aştığı göz önüne alındığında bir meydan okuma olabilir, ancak Xbox Serisi S’nin daha büyük Xbox Serisi X’de bulunan aynı çıkarılabilir depolama portunu içermesi hala mümkündür.

Microsoft’un yakında Xbox Serisi S hakkında paylaşacak çok daha fazla bilgiye sahip olduğu açık, ancak şu ana kadar 299 dolara ulaştığını biliyoruz. Windows Central ayrıca, S serisinin Xbox Series X ile birlikte 10 Kasım’da geleceğini bildiriyor.daha büyük ve daha güçlü konsolun 499$’a mal olacağı bildiriliyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu