MicrosoftTeknoloji

Xbox’un S Serisi, 299$’lık bir fiyatla sızıyor

Bu, Microsoft’un lockhart kod adını taşıyan yeni nesil konsolu olan Xbox Series s’ye ilk bakışımız olabilir. Thurrott tarafından yayınlanan bir görüntü, konsolun tasarımını gösterdiği ve 299 $ ‘ lık bir fiyat noktasını ortaya koyduğu iddia ediliyor. Görüntünün nereden geldiği hemen belli değil, ancak leaker WalkingCat, X Serisi ile ilgili olarak aynı tasarımı gösteren kısa bir video ile takip etti.analist Daniel Ahmad da görüntüyü doğruladı, ancak fiyatı doğrulayamadı.

Eğer yasallarsa, sızıntılar Xbox One s’ye biraz benzeyen beyaz bir konsol gösterir, çünkü X Serisi one X’e benzer. dikey yönde tasvir edilmiştir, ancak Xbox logosunun dönüşü birincil yapılandırma olmayabilir.

Walkingcat’in videosu, S serisinin X serisinden çok daha ince olduğunu ve bu da birçok TV’nin altına sığmasını kolaylaştırdığını gösteriyor. Üstte S gibi yuvarlak bir Havalandırma deliği var, ama burada daha fazla öne çıkmak için siyah renkte.

Windows Central, S serisinin gerçekten 299 $ ‘ lık bir perakende satış fiyatına sahip olacağını, ancak Xbox Live ve Game Pass’ı içerecek olan Xbox All Access planının bir parçası olarak da mevcut olacağını bildirdi. Bu arada, X serisinin perakende satışta 499 dolar veya ayda 35 dolar olduğu söyleniyor. Her iki konsolun da 10 Kasım’da piyasaya sürüleceği bildiriliyor.

Microsoft’un iki konsollu stratejisi, Xbox şefi Phil Spencer’ın “bir sonraki Xbox konsolları” hakkındaki yorumları ile Series x isminin başka bir serinin ima edilmesi arasında uzun zamandır kaçınılmaz hissetti. S serisi adı zaten sızdırılmış denetleyici ambalajında gösterildi.

299 $ ‘ lık fiyat doğruysa, bu, S serisini 4k’yı bir zorunluluk olarak görmeyen herkes için yeni nesil ile birlikte almak için uygun fiyatlı ve çekici bir yol haline getirebilir. Bu, Xbox Game Pass aboneliklerini mümkün olduğunca geniş bir kitleye itmeye odaklanan Microsoft için mantıklıdır — bu da disk sürücüsünün eksikliğini açıklar.

Soru, S Serisi ile ne kadar performans elde edeceğinizdir ve X Serisi ile ne kadar cüzdan elde edeceğinizdir.Kasım ayında piyasaya sürülecek olan son konsolla, umarım cevabı bulmadan önce çok uzun sürmeyeceğiz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu