Teknoloji

Sony 16 Eylül Günü İçin Playstation 5 Etkinliğini Duyurdu

Sony, önümüzdeki hafta özel bir PlayStation 5 etkinliği düzenliyor. Şirket, 16 Eylül Çarşamba günü, Birinci Taraf Sony oyun stüdyolarından ve üçüncü taraf ortaklarından gelen güncellemeleri içerecek olan 40 dakikalık bir “dijital vitrin” yayınlayacak. Sony, bu etkinliği ” ps5’in lansmanında (ve ötesinde) ortaya çıkan bazı harika oyunlara bir kez daha bakın!) “konsol başlatılmadan önce.

Ayrıca PlayStation 5 için bir çıkış tarihi ve fiyatı alacağız. Microsoft, başlangıçta Xbox Series s ve Xbox Series x’in lansman planlarını ve fiyatlandırmasını önümüzdeki hafta, s serisinin 299 $ ‘ lık fiyatı sızdırılmadan önce duyurmayı planlıyordu. Sony, geçen ay PS5 ön siparişleri için ön kayıt açtı, ancak şirket hala resmi ön siparişler veya fiyatlandırma ve çıkış tarihi bilgileri için bir tarih paylaşmadı.

Özellikle Microsoft’un 22 Eylül’de Xbox ön siparişlerini açması göz önüne alındığında, Çarşamba günü PS5’İN fiyatını öğrenmemiz giderek daha muhtemel görünüyor. Microsoft’un Xbox Series x konsolunun fiyatı 499 $ ‘ dır, ancak Sony’nin hem disksiz dijital baskı PS5’İ hem de normal PS5’İ sağlamak için iki fiyatı vardır. Özellikle Microsoft’un 299 $ ‘ lık Xbox Series S’si göz önüne alındığında, bazı rekabetçi yeni nesil fiyatlandırmalara tanık olabiliriz.

Sony’nin PlayStation 5 etkinliği Çarşamba günü 4PM ET / 1PM PT’DE gerçekleşecek. Çarşamba günü en son PS5 haberleri için teknoshell.net’i izlemeye devam edin.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu