TeknolojiYazılım

Geliştiriciler için ücretsiz 3 araç

blank
Kaynak: bundlephobia.com

1. Bundlephobia

Geliştiriciler bir sürü projelerinde çeşitli kütüphaneler ya da bağımlılıkları kullanın. Bu size çok fazla sorun yaşamadan belirli işlevler verebilir. Bununla birlikte, paket boyutunuza katkıda bulunabilir ve böylece yükleme sürelerini artırabilir. Kullanmak için hangi bağımlılıkları ve bunları kullanmak için olsun veya olmasın hakkında akıllı bir karar vermek zorundayız.

Bundlephobia, paketlerinizin paket boyutunu bilmenizi sağlayan harika bir araçtır. Bundlephobia, küçültülmüş boyutu, küçültülmüş ve gzipped boyutunu ve farklı indirme hızlarında indirme süresini size bildirir. JavaScript kodunu doğrudan eklemek veya yapıştırmak istediğiniz düğüm paketini arayın. Ayrıca, paketin kompozisyon açısından başka bağımlılıklar kullanıp kullanmadığını da söyler.

blank
Kaynak: cloudcraft.co

2. Cloudcraft

Cloudcraft, bulut mimarinizle hızlı ve verimli bir şekilde başa çıkmanıza yardımcı olacak bir araçtır. Projenizi görsel tasarımcı arayüzünde izometrik veya 2D mimari diyagramları sürükleyip bırakarak planlayabilirsiniz.

AWS için optimize edilmiş olsa da, çalışmak istediğiniz herhangi bir bulut ortamını planlayabilirsiniz. Ayrıca ekibinizle işbirliği yapabilir ve planı sunumlar veya wikiler olarak dışa aktarabilirsiniz. Cloudcraft, çizim yaparken otomatik olarak gerçek zamanlı proje bütçesini gösterir. Böylece bütçe hakkında bir fikriniz olabilir ve buna göre planlayabilirsiniz.

blank
Kaynak: fontflipper.com

3. Fontflipper

Fontflipper, tasarım temelleri ve yazı tipi eşleştirmesi hakkında çok fazla bilgiye sahip değilseniz, Tasarımlarınız için ücretsiz yazı tiplerini seçmenizi sağlayan harika bir kaynaktır. Tasarımınızı yükleyebilir ve farklı yazı tiplerinin nasıl göründüğünü kontrol edebilirsiniz. Orijinal tasarımınızla eşleşen yazı tiplerini sunar ve memnun kaldıktan sonra bunları indirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu