Teknoloji

Dropbox’ın yeni aile planı artık dünya çapında mevcut

Dropbox’ın yeni aile planı olan Dropbox ailesi artık dünya çapında mevcut. Dropbox ailesi ile, altı kişiye kadar Dropbox Plus planındaki tüm özelliklerle kendi hesapları, 2 TB’lık bir depolama alanı ve hesaplar arasında dosya paylaşmak için özel bir alan (uygun şekilde Aile Odası olarak adlandırılır) olabilir. Bugüne kadar, Dropbox ailesi yalnızca belirli kullanıcılar için beta sürümünde mevcuttu.

Dropbox Aile planınızdaki herkes Dropbox Plus özelliklerine sahip olduğundan, bu, her kişinin dropbox’ın şifre yöneticisi ve doğum belgesi gibi hassas belgeleri saklamak için PIN korumalı bir “kasa” gibi şeylere erişebileceği anlamına gelir. (Dropbox’ın ücretsiz ve Plus abonelikleri arasında neyin farklı olduğunu bilmek istiyorsanız, şirketin tam bir dökümü var.)

Dropbox ailesi, ayda 19.99 $veya 203.88 $ ‘a mal olacak, eğer tam bir yıl için ödeme yapmayı tercih ederseniz, bu da ayda 16.99 $’ lık biraz daha ucuz bir maliyete yol açacaktır. Bir Dropbox Plus aboneliği ayda 11.99 ABD Doları veya yılda 119.88 ABD dolarıdır (ayda 9.99 ABD dolarına düşer), bu nedenle ailenizde iki veya daha fazla artı abonelik için ödeme yapıyorsanız, Dropbox ailesi sizin için iyi bir anlaşma olabilir.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu